Web Tasarım ve SEO Hizmeti

Dünya genelinde potansiyel müşterilerin %95'i herhangi bir hizmet veya ürünü almadan önce şirketleri arama motorlarından bularak, markanın dijital kimliğine göre satın alma kararı verir. SEO optimizasyonu ile web sitenizi hem üst sıralara taşırız, hem de kullanışlı ve prestijli sayfa mimarileriyle müşterilerinizin kurumsal varlığını fark etmesini sağlarız.

Neos Yazılımın sunduğu web tasarım ve SEO hizmeti her sektör ve şirket için özel planlama gerektirir. Bu nedenle ilk önce size neler katabileceğimizi belirlememiz gerekir.

1. Başvuru

Var olan web sitenizin geliştirilmesi,/güncellenmesi/optimize edilmesi, yeni web sitesi kurulması, backlink çalışması, Google Maps kaydı oluşturulması ve Google Maps sisteminde rakipleriniz arasında öne çıkmanızı sağlayacak pek çok uygulama ile kurumsal varlığınızı zirveye taşırız. Hizmetlerimizden herhangi birinden faydalanmak veya ücretsiz SEO analizi hizmetimiz sayesinde tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek SEO danışmanlarımızla iletişim kurun. Bizimle iletişim bilginizi ve varsa web sitenizin adresini paylaşmanız yeterlidir.

2. Gereksinimlerin Tespiti

Başvurunuza istinaden yazılım mühendislerimiz SEO uzmanlarımızla birlikte web sitenizin güncel sağlığını analiz eder. Bu analiz kapsamında: Sunucu konfigürasyonu, sayfa mimarisi, web site içeriği, anahtar kelime optimizasyonu, rakip durumu ve güvenlik zaafları tespit edilir.

3. Aksiyon Planı ve Teklif

Kurumsal kimliğinizi dijital dünyada en sağlıklı şekilde yansıtmak adına; web sitenizin ihtiyaçlarını, alabileceğimiz aksiyonları, çalışma sonucundaki potansiyel değişimleri, çalışmanın ne kadar süreceğini ve projenin maliyetini içeren bir rapor hazırlayıp tarafınıza sunarız. Projenin maliyeti: sektörünüz, sektördeki rekabet, web sitenizin içeriği ve projenin gerektirdiği süreyle orantılıdır.

4. Projenin Başlatılması

Tarafınızca onaylandığı takdirde çalışmanın başlangıç-bitiş tarihi, projedeki danışmanınız, olası gecikme payı, yapılacak işlemler ve ücret bilgisini içeren bir hizmet sözleşmesini karşılıklı olarak imzalar ve tarafların hak ve sorumluluklarını güvence altına alırız.