SIKÇA SORULAN SORULAR

Neos Akademi; Yazılım Mühendisi ve Eğitmen Duhan Gökkaya tarafından yüksek kalitede eğitim sunmak ve nitelikli yazılımcı yetiştirmek vizyonuyla faaliyet gösteren bir yazılım ve eğitim firmasıdır. Eğitimlerimiz tamamen sektör dinamiklerine uygun şekilde hazırlanmış olup sıfırdan uzman yazılımcılar yetiştirme hedefiyle sunulmaktadır. Bu vizyon doğrultusunda verdiğimiz eğitimlerde daima kendimize "biz yazılımcı işe alırken nelere dikkat ediyoruz ve neler bekliyoruz?" sorusunu sorup, cevabı karşılayacak nitelikte elemanlar yetiştirmeye özen göstermekteyiz. Neos Yazılım Akademi eğitim alanında sürekli yenilikçi adımlar atmakla birlikte, Türkiye'deki üniversiteler tarafından akredite olmuş yüksek standartlı ve öncü bir eğitim merkezidir.

Uluslararası ISO stadartlarında akredite olan kurumumuz; ICCW ve Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi işbirliğiyle faaliyet göstermekte ve üniversite onaylı sertifikasyon yapmaktadır. Üniversite onaylı sertifikalarımız e-devlet üzerinden sorgulanabilmektedir

Eğitimlerimiz yüz yüze ve online verilmektedir. Eğitime kayıt olduktan sonra canlı derslere erişim için size özel link iletilmektedir. Linkten ders saatinizde Zoom platformu üzerinden dersleri takip edebilirsiniz. Desteğe ihtiyacınız olduğu noktada eğitmenlerimiz daima yanınızda olacaktır.

Evet. Online ve yüz yüze sınıflarımızda eğitmenlerimizin her katılımcıya destek verebilmesi, ders içi ve ders dışı sorularını yanıtlayabilmesi için sınıf kontenjanları sınırlı tutulmaktadır. Eğitmenlerimiz sizleri daima soru sormaya, anlamadığınız bir nokta olursa üzerinde durmaya teşvik etmektedir.

Evet. Kaydınızı dondurabilir ve sonraki dönem eğitimine ek ücret ödemeden katılabilirsiniz. 

Yüksek kapsamlı Yazlım Uzmanlığı eğitim programımızda %80 katılım ve %80 başarı gösteren katılımcılarımıza 1 aylık online veya yüz yüze staj imkanı sağlanmaktadır.

Canlı ders saatlerinde derse katılamama durumunuz olursa ders kayıtlarını sonradan izleyebilir, eğitmene ders saati dışında soru sorabilir ve eksiğinizi tamamlayıp bir sonraki canlı derse hazır hale gelebilirsiniz

Evet. İstanbul, Bakırköy meydanda marmaray Bakırköy istasyonunun hemen karşısında bulunan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Cevizlik Mahallesi, Hatboyu Çıkışı Sokak, No 6, Bakırköy/İSTANBUL

Eğitmenlerimizle görüşmek istemeniz durumunda lütfen önceden randevu alınız