Neos Yazılım Telefon Numarası Neos Yazılım instagram Neos Yazılım Whatsapp

Bizi Yakından Tanıyın

HAKKIMIZDA

Neos Yazılım Akademi, yüksek seviyede yazılım ve eğitimcilik tecrübesi bulunan Yazılım Mühendisi Duhan Gökkaya tarafından 2020 yılında İstanbul Bakırköy merkezli olarak kurulmuştur. Kaliteli eğitim ve üst düzey katılımcı-eğitmen iletişimi ile benzersiz bir eğitim süreci sunan Neos Yazılım Akademi, yalnızca yazılım alanında eğitimler düzenlemekte ve tüm odağını bu alanda toplamaktadır.

KADROMUZ

Sektör tecrübemizle birlikte şunu biliyoruz ki; bir eğitimcinin güncel kalabilmesi için sektörle ilişkisini hiç kesmemiş olması gerekiyor. Eğitmen kadromuzda; ileri düzeyde bilgi ve pratik sahibi, daima kendini yenileyebilen, çağın gereklerinin farkında ve eğitimci niteliğe sahip eğitimcileri bulundurmaktayız. Kadromuzda yer alan eğitmenlerin tamamı Neos Yazılım bünyesinde aktif olarak proje geliştirmektedir. Gururla bildiriyoruz ki; eğitmenlerimiz "yazılımcı" kimliğini her daim aktif olarak taşımaktadır.

Şükrü Gökkaya

Şükrü Gökkaya

Kurucu & Koordinatör

Duhan Gökkaya

Duhan Gökkaya

Yazılım M. & Kurucu

A. Mervan Koncuk

A. Mervan Koncuk

Yazılım Departman Şefi

Safiye Bozkurt

Safiye Bozkurt

Şube Yöneticisi

Kübra Dolanbay

Kübra Dolanbay

Eğitim Danışmanı

Hatice Türkarslan

Hatice Türkarslan

Eğitim Danışmanı

Erdem S. Beşik

Erdem S. Beşik

Eğitmen

Berkay Ülger

Berkay Ülger

Mekatronik Mühendisi

Mehmet Çoban

Mehmet Çoban

Eğitmen

Ahmet Behram

Ahmet Behram

Yazılım Mühendisi

Batuhan Erdeniz

Batuhan Erdeniz

Eğitmen

Gözde Aytekin

Gözde Aytekin

Eğitmen

A. Batuhan Yiğit

A. Batuhan Yiğit

Mühendis

VİZYONUMUZ

Neos Yazılım Akademi'de; kaliteli eğitim, erişilebilir ücret politikası, sınırsız eğitmen desteği ve %100 başarı odaklı yazılım eğitimleri ile ilerlemekteyiz ilk günden bu yana asla taviz vermediğimiz dürüstlük ve şeffaflık ilkeleri ile her geçen gün daha fazla katılımcının hayatına dokunmaktadır. Mesleki altyapısı, yaşı ve yaşadığı bölge fark etmeksizin pek çok kişinin sıfırdan kariyer inşa etmesinde aktif rol almaktayız. Neos Yazılım Akademi, yalnızca bir eğitim kurumu olmakla kalmayıp aynı zamanda aktif yazılım projeleri geliştirmektedir. Neos Eğitim Bilişim Anonim Şirketi olarak öncelikli amacımız akademimizde kusursuz şekilde sunulan eğitimlerimizi başarıyla tamamlayan katılımcılarımızı şirket çatısı altında istihdam ederek hem proje alanımızı genişletmek hem de -uzun süredir yaptığımız gibi- henüz eğitimi biten katılımcılarımıza hızlı şekilde istihdam sağlamaktır.

Yazılım öğrenmek isteyenler için Neos Yazılım Akad

Geleceğin iş alanlarına olan talep her geçen gün artıyor. Söz konusu alanların başında gelen yazılım, pek çok kişinin ilgisini çekse de insanlara karmaşık geliyor. Bu duruma internetteki bilgi kirliliği de eklenince yazılım öğrenmek isteyenlerin işi bir hayli zorlaşıyor.

Haberin Devamı...

Yazılım Dünyasına Adım Atmak İsteyenler İçin Başlangıç Noktası: Neos Yazılım & Akademi

Yazılım Mühendisi Duhan Gökkaya’nın kurucusu olduğu Neos Eğitim Bilişim Danışmanlık ve Ticaret A.Ş bünyesindeki Neos Yazılım Akademi, dünyanın her yerinden yazılım öğrenmek isteyen katılımcılarına üniversite işbirlikli ve sertifikalı canlı yazılım eğitimleri sunuyor ve öncelikli olarak katılımcılarını şirket bünyesindeki yazılım geliştirici kadrosunda görevlendirme misyonuyla ilerliyor.

Haberin Devamı...

DUHAN GÖKKAYA | ATV AVRUPA İŞ DÜNYASI RÖPORTAJI

DUHAN GÖKKAYA: YAZILIM EĞİTİMİNE NEREDEN BAŞLANIR

TV8,5 RÖPORTAJI | EĞİTİMLERE DAİR MERAK EDİLENLER