HAKKIMIZDA

Biz kimiz

Neos Yazılım; Yazılım Mühendisi ve Yazılım Eğitmeni Duhan Gökkaya tarafından kurulmuştur. Duhan Gökkaya; şirketimizde CTO ve eğitmen olarak görevine devam etmektedir. Şirketimiz; NEOS Web Tasarım, NEOS Akademi ve NEOS E-Ticaret Sistemleri olmak üzere üç alanda aktif olarak hizmet vermektedir. Tüm idari süreçler ve müşteri görüşmeleri İstanbul, Bakırköy'deki Merkez Ofisimizde (randevu almak için [email protected]) yürütülmektedir.
Yayının tamamı için: Bussiness Channel: Duhan Gökkaya ile Yazılım Eğitimi Üzerine

NEOS Akademi

Seçkin eğitmen kadromuz ile dijital dünyanın bizlere sunduğu uzaktan eğitim araçlarını olabildiğince verimli şekilde kullanarak ulaşım ve hijyen gibi kaygılar yerine eğitiminize odaklanmanızı sağlıyoruz. Kendi sektör dinamiklerine son derece hakim olan Yazılım Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, Mimar ve Grafiker ünvanlarına sahip eğitmenlerimiz ile sizlere kaliteli eğitimler sunmanın yanısıra aydınlık bir geleceğin kapısını sizler için aralıyoruz. Vizyonumuz gereği sizlere Ekonomik-Erişilebilir-Kaliteli eğitimler sunmaktayız. Canlı/Online eğitimlerimizde hem ders sırasında, hem de eğitim sürecinizin herhangi bir noktasında gerek idari birimlerimiz, gerekse dersin eğitmeni ile kolayca iletişime geçebilirsiniz. Canlı eğitimlerin yanısıra dersin eğitmeni tarafından her hafta işlenen konular özelinde alıştırmalar, quizler ve ödevler paylaşılarak, performansınızı sürekli takip ediyoruz. Süreç içerisinde ödev ve quizler üzerindeki performansınızda bir düşüş gözlendiği takdirde eğitmenlerimiz veya idari birimlerimiz sizinle bire bir iletişime geçerek eğitimden aldığınız verimin en yukarıya taşınması için geçmiş konulardaki hata ve eksikliklerinizi tespit etmektedirler. Tüm faaliyetlerimizde olduğu gibi Neos Akademi'nin eğitim faaliyetlerinde de odak noktamız insan'dır. Bu bağlamda; aldığınız eğitimin sonunda "iyi ki" diyeceğiniğinize garanti veriyoruz. Kayıt olduğunuz eğitimlerin herhangi bir noktasında gerek duyduğunuz takdirde bizzat Duhan Gökkaya ile görüşebilirsiniz. Eğitim süreçleriniz ve süreç içerisindeki/sonundaki memnuniyetiniz hem idari birimlerimizce, hem de bizzat Duhan Gökkaya tarafından özenle takip edilmektedir. Eğitimlerimizde başarı kriterlerini yerine getiren katılımcılarımıza Neos Akademi, Neos Web Tasarım veya Neos E-Ticaret Sistemleri (eğitimin döneminde açık pozisyon bulunan) birimlerimizden birinde yetiştirilmek üzere çalışma imkanı sunuyoruz. Katılacağınız eğitimin sonunda şirketimizde freelance, remote, part-time veya tam zamanlı çalışmanız için motive ediyoruz. Böylelikle eğitimlerimizde edindiğiniz bilgiler ile sektörü bizzat deneyimlemenize etmenize olanak tanıyoruz.

NEOS Web Tasarım

Neos Yazılım bünyesinde faaliyetini sürdürmekte olan Neos Web Tasarım; küçük/orta/büyük ölçekli işletmeler için hızlı ve kolay web tasarım çözümleri sunmaktadır. Ekonomik ve seri şekilde şirket/bireysel web sitesini hayata geçirmeyi arzulayan müşterilerimizin süreci zorlaştıran sistemler ile motivasyonunun azaldığını biliyoruz. Uzman yazılımcı kadromuz ile deneyimli idari birimimiz ile bu süreci biz devralıyoruz, size yalnızca tema ve alan adı seçimini bırakıyoruz. Hızlı çözümlerimiz sayesinde tek yapmanız gereken; firmanız için uygun olabilecek tasarımı seçmek. Tasarım seçimini yaptıktan sonra 20 dakika içerisinde teknik ekibimiz sizleri arayarak gerekli detayları istemekte ve siz gerekli bilgileri (kullanılacak görseller, web sitesinin ismi vb.) sağladıktan sonra web siteniz 2 saat içerisinde yayına geçmektedir.

NEOS E-Ticaret Sistemleri

Büyüyen e-ticaret pazarı ile artık hemen hemen her işletmenin dijital ortamda satış yapma gereksinimi doğmuştur. Frimanıza ait bir e-ticaret sitesi satışlarınınızı arttıracağı gibi, firmanızın prestjini de arttırmaktadır. Neos E-Ticaret Sistemleri sayesinde yazılımcıya gereksinim duymadan ürünlerinizi web sitenize yükleyebilir, satışını yapabilir, güncelleyebilir ve kaldırabilirsiniz. Abone olduğunuz e-ticaret paketinin içerdiği takdirde hafta içi her gün 09.00-19.00 saatleri arasında uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.