Neos Yazılım instagram Neos Yazılım Whatsapp
Neos Yazılım Telefon Numarası Neos Yazılım instagram Neos Yazılım Whatsapp

Basında Biz

Yazılım öğrenmek isteyenler için Neos Yazılım Akademi!

Geleceğin iş alanlarına olan talep her geçen gün artıyor. Söz konusu alanların başında gelen yazılım, pek çok kişinin ilgisini çekse de insanlara karmaşık geliyor. Bu duruma internetteki bilgi kirliliği de eklenince yazılım öğrenmek isteyenlerin işi bir hayli zorlaşıyor.

Haberin Devamı...

Yazılım Dünyasına Adım Atmak İsteyenler İçin Başlangıç Noktası: Neos Yazılım & Akademi

Yazılım Mühendisi Duhan Gökkaya’nın kurucusu olduğu Neos Eğitim Bilişim Danışmanlık ve Ticaret A.Ş bünyesindeki Neos Yazılım Akademi, dünyanın her yerinden yazılım öğrenmek isteyen katılımcılarına üniversite işbirlikli ve sertifikalı canlı yazılım eğitimleri sunuyor ve öncelikli olarak katılımcılarını şirket bünyesindeki yazılım geliştirici kadrosunda görevlendirme misyonuyla ilerliyor.

Haberin Devamı...

En İyi Yazılım Akademisi Ödülünün Sahibi Neos Yazılım Oldu

Türkiye Prestij Ödülleri’nin yüksek prestijli kurumlar arasından yalnızca 'en iyi'yi taçlandırdığı gecede Neos Yazılım Akademi “En İyi Yazılım Akademisi Ödülü”nün sahibi oldu. Profesyonellerden oluşan dev kadrosu ile İstanbul, Ankara ve İzmir’deki kurum şubelerinde “yüz yüze yazılım uzmanlığı eğitim programları”, dünyanın her yerinden yazılımcı adayları için ise “uzaktan yazılım uzmanlığı eğitim..

Haberin Devamı...