Neos Yazılım instagram Neos Yazılım Whatsapp
Neos Yazılım Telefon Numarası Neos Yazılım instagram Neos Yazılım Whatsapp

Basında Biz

Yazılıma Başlayanlara Uzmanından Tüyolar!

2020 yılında kurulan Neos Yazılım Akademi; dev uzman kadrosu ile İstanbul, Ankara ve İzmir şubelerinde uluslararası kalite standartlarında Yazılım Uzmanlığı eğitimleri veren Neos Yazılım'a sorduk: yazılıma yeni başlayanlar ne yapmalı? Hem yüz yüze hem de uzaktan eğitim seçenekleriyle 100'den fazla sınıfa eğitim vermiş olan Neos Yazılım; son derece ilgili eğitmenleri ve Amerikan üniversiteleriyle

Haberin Devamı...

Yazılım öğrenmek isteyenler için Neos Yazılım Akademi!

Geleceğin iş alanlarına olan talep her geçen gün artıyor. Söz konusu alanların başında gelen yazılım, pek çok kişinin ilgisini çekse de insanlara karmaşık geliyor. Bu duruma internetteki bilgi kirliliği de eklenince yazılım öğrenmek isteyenlerin işi bir hayli zorlaşıyor.

Haberin Devamı...

Yazılım Dünyasına Adım Atmak İsteyenler İçin Başlangıç Noktası: Neos Yazılım & Akademi

Yazılım Mühendisi Duhan Gökkaya’nın kurucusu olduğu Neos Eğitim Bilişim Danışmanlık ve Ticaret A.Ş bünyesindeki Neos Yazılım Akademi, dünyanın her yerinden yazılım öğrenmek isteyen katılımcılarına üniversite işbirlikli ve sertifikalı canlı yazılım eğitimleri sunuyor ve öncelikli olarak katılımcılarını şirket bünyesindeki yazılım geliştirici kadrosunda görevlendirme misyonuyla ilerliyor.

Haberin Devamı...

En İyi Yazılım Akademisi Ödülünün Sahibi Neos Yazılım Oldu

Türkiye Prestij Ödülleri’nin yüksek prestijli kurumlar arasından yalnızca 'en iyi'yi taçlandırdığı gecede Neos Yazılım Akademi “En İyi Yazılım Akademisi Ödülü”nün sahibi oldu. Profesyonellerden oluşan dev kadrosu ile İstanbul, Ankara ve İzmir’deki kurum şubelerinde “yüz yüze yazılım uzmanlığı eğitim programları”, dünyanın her yerinden yazılımcı adayları için ise “uzaktan yazılım uzmanlığı eğitim..

Haberin Devamı...

YAZILIMA BAŞLAYANLARA UZMANINDAN TÜYOLAR!

NEOS YAZILIM AKADEMİ 3. ŞUBE DUYURUSU

TV8,5 RÖPORTAJI | EĞİTİMLERE DAİR MERAK EDİLENLER

DUHAN GÖKKAYA: YAZILIM EĞİTİMİNE NEREDEN BAŞLANIR

DUHAN GÖKKAYA | ATV AVRUPA İŞ DÜNYASI RÖPORTAJI