Python ile yapay zeka

Süre 60 Saat/10 Hafta
Detay pzt-çarş-cum 20.00-22.00
Başlangıç 14 Haziran
Yöntem Uzaktan ve Canlı
Platform Zoom
Ön bilgi Ön bilgi gerekliliği yok
Ücret 1500 ₺
Tükendi Danışmanı Ara

Bu eğitimde sıfırdan başlayarak python ile programlama, nesne tabanlı programlama ve yapay zeka konularını öğreneceksiniz. Tüm kazanımlarınızı eğitim sürecinde stok yönetim sistemi ve yapay zeka ile borsa fiyat tahmin aracı geliştirerek pekiştireceksiniz. Hiç bir ön bilgi gereksinimi yoktur.

Yazılıma giriş
Python ile programlama temelleri
Nesne tabanlı programlama
-Ara sınav-
Veri tabanı 
Veri tabanı işlemleri
-Ara sınav-
-Stok yönetim sistemi projesi-
Yapay zekaya giriş
Derin öğrenme ve makine öğrenmesi
Görüntü işleme 
-Ara sınav-
-Yapay zeka ile kripto borsası tahmin programı projesi-
-Yapay zeka ile görüntü işleme projesi-

EFT/Havale

IBAN'a transfer ile kaydınızı oluşturabilirsiniz. Buraya tıklayarak bizimle direkt whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz

Kredi Kartı

Güvenliğiniz için uluslararası standartlardaki ödeme sistemlerini kullanıyoruz. Kredi kartı ile sunduğumuz 3-6-9 ve 12 taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Taksitli ödeme için tıklayınız

Diğer ödeme planları

Buraya tıklayarak bizimle whatsapp üzerinden görüşme başlatabilir, size uygun ödeme planını belirleyerek eğitime kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz

Python programlama dili dünyada en çok kullanılan programlama dilidir. Bunun iki ana sebebi vardır. Birincisi Python dilinin kullanımının kolay olması, ikinicisi ise pek çok alanda proje geliştirmeyi kolaylaştıran harika kütüphanelere sahip olmasıdır. Python hemen hemen her alanda kullanılsa da, özellikle yapay zeka ve makine öğrenmesi alanında en önde gelen programlama dilidir. Gerek yapay zeka ile çalışan arabalar, gerekse sosyal medya platformları ve tarayıcıların kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunmak adına sürekli olarak yaptığı geliştirmeler sebebiyle python ile yapay zeka uzmanlığı sizlere hem çok geniş bir iş yelpazesi, hem de yüksek ücretler sağlamaktadır. Bu eğitimin sonunda yapay zeka uzmanı olarak yazılım dünyasında yer almanız hedeflenmektedir.