Front End Eğitimi (h.sonu)

Süre 40 Saat/10 Hafta
Detay cumartesi-pazar 12.00-14.00
Başlangıç 5 Haziran
Yöntem Uzaktan ve Canlı
Platform Zoom
Ön bilgi Ön bilgi gerekliliği yok
Ücret 1200 ₺
Tükendi Danışmanı Ara

Bu eğitimin amacı hiç bir yazılım alt yapısına sahip olmayan veya sahip olduğu bilgileri projeler ile pekiştirmek isteyen katılımcılara sıfırdan başlayarak; Web sitesi tasarlamayı Görsel ile sunulan tasarımı web sitesi halinde kodlamayı Javascript ile kodlama yapmayı Cpanel kullanmayı Domain ve hosting kavramlarını öğretmektir. Eğitime düzenli katılım sağlayan her katılımcı eğitim sonunda en az 3 adet web sitesi kurmuş olacaktır. Canlı derslere ek olarak düzenli quiz ve ödev paylaşımı yapılarak her katılımcının gelişimi takip edilmektedir. Eğitmene eğitim saatleri haricinde de ulaşmak, sorular sormak mümkündür. Canlı eğitim, quiz ve ödevlere %80 ve üzeri katılım gösterdiği halde tam anlamıyla verim aldığını hissetmeyen katılımcılarımız aynı eğitimin bir sonraki grubuna ücretsiz olarak katılma hakkına sahiptir.

•	Yazılıma giriş
•	HTML&CSS
•	Mobil uyumlu dizayn ve Bootstrap
•	Framework
•	Programlamaya giriş
•	Javascript & jQuery Framework
•	Domain, Hosting ve Kusursuz kodlama ilkeleri
•	SEO ilkeleri & Kariyer Planlaması

EFT/Havale

IBAN'a transfer ile kaydınızı oluşturabilirsiniz. Buraya tıklayarak bizimle direkt whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz

Kredi Kartı

Güvenliğiniz için uluslararası standartlardaki ödeme sistemlerini kullanıyoruz. Kredi kartı ile sunduğumuz 3-6-9 ve 12 taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Taksitli ödeme için tıklayınız

Diğer ödeme planları

Buraya tıklayarak bizimle whatsapp üzerinden görüşme başlatabilir, size uygun ödeme planını belirleyerek eğitime kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz

Web tasarım veya diğer adıyla front end web geliştirme; yazılım dünyasında en çok ihtiyaç duyulan uzmanlıklardan bir tanesidir. Her şirketin web sitesi olması gerektiği gibi, her yazılım girişiminin de (oyun, mobil uygulama vs.) web sitesi mevcuttur. Web tasarım alanındaki yüksek talep sebebiyle yalnızca web tasarım ajansları değil, aynı zamanda freelance web tasarımcılar da bu alanda yüksek kazanç sağlamakta, kendi çalışma düzenlerine göre bir yaşam oluşturmaktadırlar. Bu eğitimin sonunda web tasarımcı veya front end developer olarak kariyerinize başlamanız hedeflenmektedir.