Neden Başlamalıyım?

Seda KESKİNKILINÇ tarafından yazıldı


Jan. 5, 2022, 2:47 p.m.Gün geçtikçe artan gelecek kaygısı, yurtdışında yaşama isteği, neredeyse yüzde 50 den fazla şirketin artık tamamen teknolijiye geçmesiyle birlikte kendini kaybetmiş olarak bulan pek çok insana denk geliyorum. 
Yazılım denince akla bundan 10 sene önce sadece büyük şirketlere ait animasyonlu web siteleri gelirken şu an durum oldukça farklı.
E ticaret ile başlayan bu furya pandemi ile tahmin edilmesi dahi mümkün olmayan kocaman bir dünyanın kapılarını açtı bizlere
Kimisi ben nereden başlarım diye kara kara düşünürken kimisi daha da geç kalmadan bu dünyaya adapte olmanın yollarını arıyor. Öncelikle eğitim ile başlayan bu serüvenin ilerleyen zamanlarda ben tüm dünya da muazzam göçlere yol açabileceğine de inanıyorum. Her yere herkese erişmek bu kadar kolayken neden hala geleneksel bir hayat tarzını kovalayalım ki!
Bugün şartlar sen hiçbirşey bilmeden de seni idare ederken bundan bir kaç sene sonra seni yok saymasına şaşırmaman gerekli
Nereden başlarım sorusunu bir kenara bırakıp hedefine odaklandıktan sonra kendine uygun öğrenme modeli ile sürece başlayıp sonrasında kendini geliştirmene engel ne var?
Korkularına esir olmak yerine adapte olmaya çalışmak eminim ki sağlam bir gelecek için sana yol gösterecektir.
Bu yolda azimli ve kararlıysan ne kaybersin,? Hiçbişi
O yüzden start alıyoruz ve başlıyoruz.
Sıra sen de ….


Yorumlar


Bu Bloğa Henüz Yorum Yapılmadı , İlk Yorum Yapan sen Ol
Yorum Ekle: